Ons Talententuinteam

Beleid en administratie

Joke Peeters

Ann Bernaerd

juf Veerle Van Acker

Krist Daeren

kleuterteam

juf Nathalie De Baets

vlinderklas (PK - K1)

nathalie.de.baets@vbbelzele.be

juf Greet Van Damme

vlinderklas (op donderdag)

greet.van.damme@vbbelzele.be

juf Veerle Van Acker

juf Sandy Van Wassenhove

vogelklas (op woensdag en donderdag)

sandy.van.wassenhove@vbbelzele.be

juf Lieve Van De Veire

Kinderverzorgster in de vlinder- en vogelklas

lieve.van.de.veire@vbbelzele.be

juf Inge D'Hondt

konijnenklas (K2-K3)

inge.dhondt@vbbelzele.be

juf Isaura Van Bambost

juf Tessa Deuwel

gymmen kleuters

schrijfdans en beweegzorg

tessa.deuwel@vbbelzele.be

lagere school

juf Petra De Paepe

juf Greet Van Damme

Eerste leerjaar (op vrijdag)

greet.van.damme@vbbelzele.be

juf Brigitte Berth

Tweede leerjaar (op maandag, dinsdag en woensdag om de 14 dagen)

brigitte.berth@vbbelzele.be

juf Phaedra Vergauwen

Tweede leerjaar (woensdag om de 14 dagen, op donderdag en vrijdag)

Derde leerjaar       (op dinsdag)

Vijfde leerjaar       (op maandag)

phaedra.vergauwen@vbbelzele.be

juf Marlies Van Roelenbosch

juf Lieve Bauwens

juf Celine Boone

meester Gino De Kesel

meester Benjamin Blomme

Vierde leerjaar (op vrijdag)

Zesde leerjaar

benjamin.blomme@vbbelzele.be

juf Patricia Bonne

Gymmen L1 - L2 - L3 - L4

patricia.bonne@vbbelzele.be

juf Sigrid Fonck

Gymmen L5 - L6

Zwemmen

sigrid.fonck@vbbelzele.be

zorgteam

juf Ann Bernaerd

Zorgcoördinator

juf Phaedra Vergauwen

Zorgleerkracht lager

juf Sigrid Fonck

Zorgleerkracht

juf Sandy Vanwassenhove

Zorgleerkracht kleuter

medewerkers

Helena Van Wassenhove

ICT-coördinator

Joffrey Le Fevre

preventieadviseur

joffrey.lefevre@edugo.be

Kim Haemerlinck

middaghulp

Eline Goethals

middaghulp

Lieve Hebberecht

vrijwilligerswerk

Stijn Walravens

klusjesman